Dark River
Добре дошли в Дарк Ривър. Град, в който няма невъзможни неща. Град, който няма как да не те завладее с красотата си и тайните.
Регистрирайте се, направете си невероятен герой и започнете забавлението!
Джейсън Дарк
Dark River
Добре дошли в Дарк Ривър. Град, в който няма невъзможни неща. Град, който няма как да не те завладее с красотата си и тайните.
Регистрирайте се, направете си невероятен герой и започнете забавлението!
Джейсън Дарк
Dark River
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Wellcome to Dark River
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Jason Dark
Кафене Блейкс Vote_lcapКафене Блейкс Voting_bar1Кафене Блейкс Vote_rcap1 
Julia Holms
Кафене Блейкс Vote_lcapКафене Блейкс Voting_bar1Кафене Блейкс Vote_rcap1 
Alex Dark
Кафене Блейкс Vote_lcapКафене Блейкс Voting_bar1Кафене Блейкс Vote_rcap1 
Monica Spell
Кафене Блейкс Vote_lcapКафене Блейкс Voting_bar1Кафене Блейкс Vote_rcap1 
Софùя
Кафене Блейкс Vote_lcapКафене Блейкс Voting_bar1Кафене Блейкс Vote_rcap1 
Ариа Розууд
Кафене Блейкс Vote_lcapКафене Блейкс Voting_bar1Кафене Блейкс Vote_rcap1 
Изабела
Кафене Блейкс Vote_lcapКафене Блейкс Voting_bar1Кафене Блейкс Vote_rcap1 
Ники Кадот
Кафене Блейкс Vote_lcapКафене Блейкс Voting_bar1Кафене Блейкс Vote_rcap1 
Isabella
Кафене Блейкс Vote_lcapКафене Блейкс Voting_bar1Кафене Блейкс Vote_rcap1 
Amber Joyce
Кафене Блейкс Vote_lcapКафене Блейкс Voting_bar1Кафене Блейкс Vote_rcap1 
Latest topics
» Размяна на бенери
Кафене Блейкс EmptyСъб Дек 03, 2011 7:58 pm by Софùя

» Другар за РП
Кафене Блейкс EmptyВто Окт 04, 2011 2:45 pm by Ники Кадот

»  Wellcome to Hell little princes and princesses.
Кафене Блейкс EmptyПет Сеп 09, 2011 1:36 pm by Ники Кадот

» Коя книга четеш в момента?
Кафене Блейкс EmptyПет Сеп 02, 2011 6:34 pm by Софùя

» Коя песен слушаш?
Кафене Блейкс EmptyСря Авг 31, 2011 3:11 pm by Софùя

» Брега
Кафене Блейкс EmptyВто Авг 30, 2011 11:38 am by Ники Кадот

» Герои на Ангели
Кафене Блейкс EmptyПон Авг 29, 2011 2:58 pm by Alex Dark

» Търся си роднини
Кафене Блейкс EmptyНед Авг 28, 2011 3:03 pm by Ники Кадот

» Търся си БФФ / Враг / Гадже
Кафене Блейкс EmptyНед Авг 28, 2011 3:01 pm by Ники Кадот

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 24, на Пон Юли 03, 2017 11:46 am

 

 Кафене Блейкс

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Jason Dark
Admin
Jason Dark


Брой мнения : 256
Join date : 05.08.2011

Кафене Блейкс Empty
ПисанеЗаглавие: Кафене Блейкс   Кафене Блейкс EmptyПет Авг 05, 2011 6:32 pm

Кафене Блейкс Dynamo10
Върнете се в началото Go down
https://dark-river.bulgarianforum.net
Julia Holms
Вампир
Вампир
Julia Holms


Брой мнения : 76
Join date : 07.08.2011

Кафене Блейкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене Блейкс   Кафене Блейкс EmptyПон Авг 08, 2011 12:02 pm

Малко разходка нямаше да ми навреди, нали? Да, и аз така мислех. Затова се запътих към центъра на града. Този град наистина ми харесваше. Природата му беше невероятна. Хората и другите същества също бяха невероятни и много мили. Често казано не ми се искаше да заминавам. Не ми се искаше да се местя отново. Беше ми писнало и наистина исках да остана тук. Но за съжаление, ако той се появи, нямаше да имам друг избор. Нямаше да имам друг избор, освен да замина, оставяйки всичко зад себе си. Както винаги правех. Но за сега го нямаше. И нямаше да съсипвам настроението си, мислейки за него. Щях да се наслаждавам на достатъчното време, което имах все още преди да ме е открил и щях да се позабавлявам. Нямаше да позволя този път да съсите живота ми. Или поне докато не ме откриел.
Излязох от апартамента си и се запътих към центъра на града. Имаше доста хора и всички бяха толкова добре настроени към всички. Ех, град мечта. Но за жалост не познавах никой от тук, освен Алекс и Джейсъна. Като заговорихме за тях двамата.. Трябваше да ги навестя някой ден. Може би още днес или утре. Нямаше да е зле да подразня Джейс и да видя Алекс.
Влязох в едно кафене, което ми се стори много хубаво. Едвам намерих свободна маса и седнах там. Поръчах си мокачино и зачаках поръчката си.
Върнете се в началото Go down
Monica Spell
Вампир
Вампир
Monica Spell


Брой мнения : 61
Join date : 07.08.2011
Age : 26
Местожителство : Perverted Land xD

Кафене Блейкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене Блейкс   Кафене Блейкс EmptyПон Авг 08, 2011 2:18 pm

Погледнах през прозореца на стаята си. На вън времето беше страхотно. За секунди през мисълта ми мина факта, че ако не бях с пръстен до сега да бях станала на въглен...или на прах. Зави си от гледната точка. Поклатих глава и дръпнах червените кадифени пердета. Отидох до гардеробната си и си избрах дрехи.Преоблякох се и излязох от вкъщи. Още от сега си имах цел и това беше винаги претъпканото кафене Блейкс намиращо се в центъра на града. Познавах почти всички в града, но онова кафене бе единственото място където можеш да срещнеш някой нов човек...или не чак толкова човек. Отворих вратата и поздравих момичето зад барплота. Огледах се. Както и очаквах беше претъпкано. Тъкмо намерих една свободна маса и едно момиче я зае. Признавам си бях доста далече от масата, а нямах намерение да стряскам хората с вампирската си бързина. Отправих се към барчето, силно казано, и си поръчах едно студено шоколадово лате. Изчаках и щом стана готово го взех. Погледа ми отново се отправи към момичето заело последната свободна маса. Запътих се към нея.
-Свободно ли е? - попитах посочвайки празното място срещу нея. Надявах се да е защото въобще не исках да си пия кафето права.
Върнете се в началото Go down
Julia Holms
Вампир
Вампир
Julia Holms


Брой мнения : 76
Join date : 07.08.2011

Кафене Блейкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене Блейкс   Кафене Блейкс EmptyПон Авг 08, 2011 2:35 pm

Сервитьорката дойде и остави мокачиното ми на масата, усмихвайки ми се. И аз и се усмихнах и след това бях готова да пийна от него, когато телефонът ми звънна. Натиснах зелената слушалка и се оказа, че е Алекс. Попита ме какво правя и кога ще мога да отида към тях. Казах му, че щях да дойде след един час или час и нещо. Исках да си изпия мокачиното на спокойствие, без някой на име Джейсън да се прави на отворен и да дразни всеки, който е с Алекс. Не знаех само защо се държи така с брат си. А, не. всъщност знам. Заради онова момиче преди много, много време. Не можеше ли да го преживее вече и да спре с детинското държание? Но това си беше Джейсън. от него да очакваш всичко. Както и да е. Има време и когато и с него да се разправям. Сега да се насладим на хубавото мокачино.
- Свободно ли е? - чух глас до мен и погледнах към момичето.
- Да, заповядай. - казах аз и се усмихнах на момичето.
Докато сядяше до мен аз отпих от хубавото мокачино и го оставих на масичката.
- Аз съм Джулия. - представих се и подадох ръката си.
Върнете се в началото Go down
Monica Spell
Вампир
Вампир
Monica Spell


Брой мнения : 61
Join date : 07.08.2011
Age : 26
Местожителство : Perverted Land xD

Кафене Блейкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене Блейкс   Кафене Блейкс EmptyПон Авг 08, 2011 3:47 pm

За щастие мястото се оказа свободно. Заех го и оставих латето си пред мен.
-Аз съм Джулия. - каза момичето протягайки ръката си към мен.
-Моника. Приятно ми е. - кимнах и двете се здрависахме след което отдръпнахме ръцете си.
Извадих телефона си и погледнах часа. Може би по-късно щях да се отбия при Джейсън. Той не знаеше, но тайничко обичах да му казвам Джейс. Както и да е. Прибрах телефона си и отново върнах вниманието си върху Джулия.
-Извинявай ако с въпроса си нахалствам, но не съм те виждала до сега. Нова ли си? - попитах, а след това отпих от латето си.
Върнете се в началото Go down
Julia Holms
Вампир
Вампир
Julia Holms


Брой мнения : 76
Join date : 07.08.2011

Кафене Блейкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене Блейкс   Кафене Блейкс EmptyПон Авг 08, 2011 4:40 pm

На лицето ми се показа една усмивка.
- Да, нова съм. Преди ден или два дойдох в градчето да навестя един приятел и непоносимия му брат. - казах и се засмях лекично.
Всъщност това не беше цялата причина, заради която се намирах в това градче. Другата и по - голяма част бе той. И ето, че отново го споменах, а си бях обещала да не го споменавам, за да не ми се развали настроението. И така и щях да направя. Нямаше да мисля за него повече, ами ще се фокусирам върху момичето до мен, Алекс и всеки, който ме заговори или ме подразни. Както и Натаниела.
Усмихнах се чаровно и отпих от мокачиното си.
- Ами ти? - попитах аз. - Тук ли си родена или живееш тук от доста време и вече го имаш като роден град? - попитах аз, колкото да не настъпи мъртвешка тишина, която никак не обичах.
Върнете се в началото Go down
Monica Spell
Вампир
Вампир
Monica Spell


Брой мнения : 61
Join date : 07.08.2011
Age : 26
Местожителство : Perverted Land xD

Кафене Блейкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене Блейкс   Кафене Блейкс EmptyПон Авг 08, 2011 5:03 pm

-Това обяснява защо не съм те виждала. - усмихнах се леко. Джулия се замисли, а след това ми зададе въпрос.
- Ами ти? Тук ли си родена или живееш тук от доста време и вече го имаш като роден град? - бегла усмивка се появи на лицето ми.
-Нямаш си представа от колко дълго живея тук... - занесено казах аз. Повече от 100 години живеех тук. В началото не излизах следователно никой не ме познаваше и никой не знаеше, че съм вампир. Чак преди...хмм...колко? Може би 40 години се показах в покрайнините на града. Сега си живеех спокойно в центъра казвайки на всеки който се усъмни, че съм копие на малйка си, която е починала одавна. Пълни глупости! Та, аз дори не помнех майка си! Въздъхнах и отпих поредната глъдка след, което погледа ми се насочи към Джулия.
-От къде идваш? - попитах я намествайки ръцете си около хартиената чаша.
Върнете се в началото Go down
Julia Holms
Вампир
Вампир
Julia Holms


Брой мнения : 76
Join date : 07.08.2011

Кафене Блейкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене Блейкс   Кафене Блейкс EmptyПон Авг 08, 2011 5:26 pm

- Родом съм от Франция. Но като малка се преместих в Ню Йорк и сега реших да дойда тук на посещение. След може би няколко месеца отново ще замина. - разказах набързо аз, като добавих и малко подробности.
Но на кого му пукаше? Не и на мен. Можех да кажа каквото си искам. Нали все пак рано или късно и от тук ще трябваше да замина. Но да не се мисли по тази тема. Усмихнах се и отново отпих от мокачиното си. Още от самото начало, в което стъпих в това кафене и седнах на масата разбрах, че тук има някой като мен. Че тук има вампир. И това се оказа Моника. Всеки вампир усещаше другите създание и предполагам и тя ме е усетила, но и това нямаше значение. всеки се опитваше да има нормален живот и нямаше да го провалям, казвайки, че знам, че е вампир.
- Сигурно познаваш целия град.. - казах аз и се усмихнах чаровно. - И имаш доста приятели. А някой специален? - попитах аз, колкото да направя разговор и да не мисля за нещо, за които съм си казала, че няма да мисля.
Върнете се в началото Go down
Monica Spell
Вампир
Вампир
Monica Spell


Брой мнения : 61
Join date : 07.08.2011
Age : 26
Местожителство : Perverted Land xD

Кафене Блейкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене Блейкс   Кафене Блейкс EmptyПон Авг 08, 2011 5:40 pm

Внимателно изслушах разказа на Джулия. Може и наистина да беше родом от Франция, но със сигурност не се е родила по-рано от преди 400 години. Нямаше да споменавам, че съм вампир нито пък, че тя е. На нас вампирите не ни трябваха допълнителни проблеми.
Не стига, че се криехме като мишки от хората, а оставаше само да разберат, че съществуваме. Аз лично като възрастен вампир изтривах подробно цялата информация от "знаещите" или в краен случай ми служеха за вечеря.
-Е, не точно целия град, но познавам повечето хора тук. - казах наблягайки на думата хора.
-Нямам особено много приятели, но пък се разбирам с всички. - свих рамене.
-Ако под специален имаш предвид дали имам гадже, да имам. - усмихнах се леко.
Върнете се в началото Go down
Julia Holms
Вампир
Вампир
Julia Holms


Брой мнения : 76
Join date : 07.08.2011

Кафене Блейкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене Блейкс   Кафене Блейкс EmptyПон Авг 08, 2011 6:05 pm

Ето някой вампир, който бе намерил място за нея и дори и гадже. Доста рядко виждах някой вампир да се застои някъде и дори и да си намери гадже. Аз лично едва ли щях да направя нещо такова. Първо, едва ли щях да се застоя някъде. Винаги имаше нещо или някой, който щеше да провали всичко и едва ли щях да направя грешката да се застоя в някое градче отново. Предишният и единствен път, когато останах в някое градче за по - дълго време, хората и другите същества, които започнах да допускам до себе си бяха наранени и убити. Нямаше да направя тази грешка отново. Да, имам два невероятни най - добри приятеля, които винаги са до мен, но ако се виждах с тях щеше да е за малко и на някое място, на което никой не би ни намерил. Не исках и те да бъдат убити от онова чудовище.
Усмихнах се и отново отпих от мокачиното.
- Що за човек е? Гаджето ти? - попитах аз и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Monica Spell
Вампир
Вампир
Monica Spell


Брой мнения : 61
Join date : 07.08.2011
Age : 26
Местожителство : Perverted Land xD

Кафене Блейкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене Блейкс   Кафене Блейкс EmptyПон Авг 08, 2011 6:16 pm

Замислих се.
-Ами знам, че по природа си е перверзник, но поне не го демонстрира пред мен. - засмях се. Бях го чула веднъж от Алекс и от тогава малко зорко
-Ъмм...има брат и...и е като нас. - казах леко снишавайки гласът си. Със сигурност разбра какво имам предвид под думата нас.
-А ти, имаш ли някой специален човек заради когото си тук или не? - усмихнах се. Не, че е редно да се ровя в живота на другите, но пък Джулия ми допадна поне от това, което разбрах и видях.
-И въобще познаваш ли някой тук? - попитах аз.
Върнете се в началото Go down
Julia Holms
Вампир
Вампир
Julia Holms


Брой мнения : 76
Join date : 07.08.2011

Кафене Блейкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене Блейкс   Кафене Блейкс EmptyПон Авг 08, 2011 6:46 pm

Внимателно изслушах Моника и се усмихнах. Знаех какво има на предвид под това нас. Очевидно и тя знае, че съм вампир. Но не се и съмнявах. Описанието на гаджето 'и и брат му много ми напомниха на двама мои познати, но можеше и само да си въобразявам. Което не ставаше много често, но все пак си ставаше.
- Ами познавам двама братя. - казах и се засмях леко. - Джейсън и Алекс Дарк. Алекс ми е най - добрия приятел, а Натаниела обича да ме дразни и никак не харесва, когато аз му отвърна със същото. Но не го обвинявам момчето. Психично и емоционално не е наред. - отново се засмях леко. - Освен това най - добрата ми приятелка - София, също е тук. Мислех по - късно да понамина към момчетата и след това и към нея. - усмихнах се и отпих от капучиното си. - Това са всички, които познавам. А и теб познавам. - добавих.
Върнете се в началото Go down
Monica Spell
Вампир
Вампир
Monica Spell


Брой мнения : 61
Join date : 07.08.2011
Age : 26
Местожителство : Perverted Land xD

Кафене Блейкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене Блейкс   Кафене Блейкс EmptyПон Авг 08, 2011 7:27 pm

-Шегуваш се! - казах малко по-силно, с което привлякох всички погледи в кафенето.
-Какво? - сопнах им се аз и всички се обърнаха обратно и се заеха с...с каквото там правеше. Прокарах ръка през косата си и отново погледнах към Джулия.
-Не знам дали знаеш, но това психично и емоционално момче, което те дразни всъщност е моето гадже. - засмях се. Още повече се засмях когато го нарече Натаниела.
-Да, виждала съм. Понякога е голям кретен спрямо другите... - усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Julia Holms
Вампир
Вампир
Julia Holms


Брой мнения : 76
Join date : 07.08.2011

Кафене Блейкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене Блейкс   Кафене Блейкс EmptyПон Авг 08, 2011 7:55 pm

- Стига бе! - казах аз, когато Моника ми каза, че Джейсън 'и е гадже.
Това не можех да го повярвам. Джейсън Дарк си е намерил доста мило и хубаво гадже. Мислех си, че ако си намери някоя, то тя ще е като него. Доста дразнеща и някоя, на която ми се искаше да ударя шамара. Точно както и на него понякога. Но се оказа доста мило и симпатично момиче. Е, първото му свястно решение откакто се е родил е да тръгне с Моника.
- После може да ги навестим. Малка изненадка. - казах аз и се подсмихнах лукаво. - Но после. Все още не ми се занимава с тях. - казах и леко се засмях.
Върнете се в началото Go down
Monica Spell
Вампир
Вампир
Monica Spell


Брой мнения : 61
Join date : 07.08.2011
Age : 26
Местожителство : Perverted Land xD

Кафене Блейкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене Блейкс   Кафене Блейкс EmptyПон Авг 08, 2011 8:11 pm

-Ооо, задължително. - засмях се с нея и отново всички ни погледнаха. Този път не им обърнах внимание.
-Толкова ли смешно изглеждам докато се смея или на мен така ми се струва. - казах леко повдигайки вежда след което отново се засмях. Как можеше Нейт да дразни толкова свястно момиче като Джулия.
-Та, защо не се разбирате с Нейт? - попитах този път леко любопитно. Не познавах много брат му, но очевидно в картинката той беше по-свестният.
Върнете се в началото Go down
Julia Holms
Вампир
Вампир
Julia Holms


Брой мнения : 76
Join date : 07.08.2011

Кафене Блейкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене Блейкс   Кафене Блейкс EmptyПон Авг 08, 2011 8:24 pm

- Ами и аз не знам да ти кажа. Още от както се започнах с него, това беше преди доста време, някак си не ми допадна, защото се подиграваше на брат си и го дразнеше за най - малкото нещо. не обичам този тип хора. Някак си не ми са симпатични. Да се заяждат с по - малките и да се мислят за нещо повече. И от тогава не се разбираме. Но след това разбрах защо се държи така и се опитах да се извиня за държанието си преди, но той отново започна да се заяжда и разбрах, че при него няма оправяне. - казах и се засмях.
Да, наистина при Нейта няма оправяне. Беше си такъв и едва ли щеше да се промени. Може би Моника щеше, но и в това малко се съмнявай. Той си беше каквото си беше. Дразнещ ме себеподобен, който мрази да го наричат Джейс. Или аз да му измислям прякори, което едва ли щеше да спре.
Върнете се в началото Go down
Monica Spell
Вампир
Вампир
Monica Spell


Брой мнения : 61
Join date : 07.08.2011
Age : 26
Местожителство : Perverted Land xD

Кафене Блейкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене Блейкс   Кафене Блейкс EmptyПон Авг 08, 2011 8:52 pm

Изслушах я след, след което кимнах.
-Е, аз не знам по каква причина се държи така с Алекс, но предполагам това са си техни работи. - не се месех на Нейт в отношенията с брат му. Те си знаеха.
Макар, че ми е мъничко любопитно от какво бе породено това държание.
-Всъщност не познавам брата на Нейт толкова. Той избягва да се виждаме в компанията на Алекс. - казах вдигайки рамене.
-Вероятно по същата причина заради, която се държи така с Алекс. - добавих отпивайки от привършващото си шоколадово лате.
Върнете се в началото Go down
Julia Holms
Вампир
Вампир
Julia Holms


Брой мнения : 76
Join date : 07.08.2011

Кафене Блейкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене Блейкс   Кафене Блейкс EmptyПон Авг 08, 2011 9:08 pm

- О, те двамата имат дълга история. А отношенията по между им се дължът на тази дълга история, която едвам схванах. И двамата ми разказаха една история по два съвсем различни начина и все още не знам кое е истина. Но се опитвам да бъда добра приятелка и да ги разбера. - усмихнах се и отпих последната глътка от мокачиното си.
- Опитах се и на Нейтъна да бъда приятелка. Опитах се да бъда мила с него, но той не спираше да се заяжда и да ме дразни. И за малко да се откажа. НО не съм се все още. Ще вкарам гаджето ти в правилния път. - казах и се засмях.
Едва ли щях да го направя някога, но все пак нищо нямаше да ми стане ако опитам. Поне докато бях в града можех да се опитам. И не го правех за Джейс, а за всички, които той познава. Щях да направя голяма услуга на всеки негов познат, включително и на мен. Така де, щях да се опитам.
Върнете се в началото Go down
Monica Spell
Вампир
Вампир
Monica Spell


Брой мнения : 61
Join date : 07.08.2011
Age : 26
Местожителство : Perverted Land xD

Кафене Блейкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене Блейкс   Кафене Блейкс EmptyВто Авг 09, 2011 12:00 pm

-Тяхна си работа. - отново казах аз.
-Е, пожелавам ти успех с тази доживотна мисия, която си си поставила. - засмях се.
Сервитьорката дойде и взе вече празните ни чаши. Поръчах си една вода и изчаках момичето да се върне. Дано Джулия успееше да промени...хъмм там каквото имаше да се променя в Нейт. Погледа ми се насочи в ляво от мен и се спря на стотиците книги разположени в кафенето.
Знаех, че тук всеки може стои колкото си иска, запознавайки се с някой друг или просто четейки книга... Обърнах глава към Джулия и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Julia Holms
Вампир
Вампир
Julia Holms


Брой мнения : 76
Join date : 07.08.2011

Кафене Блейкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене Блейкс   Кафене Блейкс EmptyВто Авг 09, 2011 1:34 pm

- Да, ще е трудно, но не е и безнадеждно. - казах аз и се усмихнах.
От кога не си бях правила свестен разговор с някой като мен. Може би защото отдавна не бях излизала от апартамента си и ако изляза винаги е на някое място, където няма много хора. Причината се знае. Много добре при това.
Проследих погледа на Моника до книгите, които бяха доста. И предполагам всичките интересни. Доста интересни заглавия се мярнаха пред очите ми. Бях познала. Наистина имаше доста интересни книги.
- Искаш ли да се поразходим и след това да изненадаме любимците си? - казах и се засмях.
И без това си бяхме изпили напитките. Пък и нищо нямаше да ни стане ако се поразходим малко и след това да се върнем към забавлението в дразненето на Джейсън и приятната компания на Алекс.
Върнете се в началото Go down
Monica Spell
Вампир
Вампир
Monica Spell


Брой мнения : 61
Join date : 07.08.2011
Age : 26
Местожителство : Perverted Land xD

Кафене Блейкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене Блейкс   Кафене Блейкс EmptyВто Авг 09, 2011 2:09 pm

-Защо не? - казах аз и изпих водата на един дъх. Е, силно казано е на един дъх тъй като аз не дишах, но да не се отклоняваме от темата.
-Ъм, къде искаш да отидем? - попитах я ставайки от стола си.
След миг и Джулия се изправи и двете излязохме от вън. Изчаках отговора й пред кафенето.
-И между другото от колко време си вампир? - казах тихо последната дума за да не ни чуят хората минаващи наблизо. За щастие по някаква причина в момента нямаше много хора въпреки, че бяхме в центъра.
Върнете се в началото Go down
Julia Holms
Вампир
Вампир
Julia Holms


Брой мнения : 76
Join date : 07.08.2011

Кафене Блейкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене Блейкс   Кафене Блейкс EmptyЧет Авг 11, 2011 5:12 pm

С Моника излязохме от кафенето и аз се огледах наоколо. Не познавах много добре този град. Всъщност бях дошла при около седмица и не излизах рядко от апартамента си, съответно не знаех много места тук, в града. Но реших да се доверя на Моника.
- Ами аз не познавах града колкото теб, затова че ти избери. - усмихнах се и се огледах наоколо.
О, аз съм вампир от толкова дълго време, че едвам си спомням какво беше преди всичките тези години. Но паметта ми си беше наред и за щастие тук - там все ще се намери няколко хубави и милион лоши спомени от миналото ми. От дългото ми минало.
- Ами след около месец - два навършвам 4021 вампирски. - погледнах към Моника и се усмихнах лъчезарно. - Ами ти?
Върнете се в началото Go down
Monica Spell
Вампир
Вампир
Monica Spell


Брой мнения : 61
Join date : 07.08.2011
Age : 26
Местожителство : Perverted Land xD

Кафене Блейкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене Блейкс   Кафене Блейкс EmptyЧет Авг 11, 2011 6:22 pm

Замислих се. Познавах града, но нямах идея къде да отидем. Можеше да отидем в някой парк, на плажа, на моста и на куп други места.
-Можем да отидем до парка или плажа? - предложих замислено. Не бяхме много подходящо облечени, но какво пък?
- Ами след около месец - два навършвам 4021 вампирски. - примигнах при отговора на Джулия.
-Сериозно? Не знаех, че все още съществуват по-възрастни вампири от мен... - учудено казах аз.
-Скоро навърших 4000 вампирски. - добавих и се загледах в далечината.
-Познавала съм само един единствен толкова възрастен вампир, който беше на 5391 години. Той беше този, който ме превърна. - споделих и се усмихнах вяло.
-Тогава не исках, но сега съм му по скоро благодарна отколкото ядосана. - добавих аз и обърнах погледа си отново към Джулия.
Върнете се в началото Go down
Julia Holms
Вампир
Вампир
Julia Holms


Брой мнения : 76
Join date : 07.08.2011

Кафене Блейкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене Блейкс   Кафене Блейкс EmptyПет Авг 12, 2011 4:17 pm

Усмихнах се, колкото и да не ми се усмихваше. Когато Моника спомена този стар вампир, сърцето ми сякаш започна да тупти и отново спря. Този, който бе унищожил семейството ми и ме бе превърнал във вампир преди много години беше на тази възраст. Този, който ме остави без семейство и ме преследва все още, след толкова много години, за да ме убие задето съм уцеляла след него.. Този, който ме лиши от всякакво щастие и продължаваше да го прави отново нахлу в съзнанието ми. И ми припомни всеки един детайл след като се прибрах в селцето и намерих семейството ми жестоко убито.
- Този същия превърна и мен.. - казах аз и довърших в съзнанието си ''и уби семейството ми.''
Усмихнах се на Моника. Нямаше да я отегчавам със семейната си история, която беше по - стара и от самият свят, който познаваме днес.
- Какво ще кажеш да отидем към парка? Не съм подходящо облечена за плажа. - усмихнах се аз.
Моника кимна и двете се запътихме към парка, като тя ме водеше, разбира се. Не познавах нищо в това градче.
П.С.: Пиши в парка. =)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кафене Блейкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене Блейкс   Кафене Блейкс Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кафене Блейкс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кафене
» Кафене Муви
» Кафене Кроскоуд
» Кафене Госип
» Кафене Paris

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark River :: Град Дарк Ривър :: Центъра-
Идете на: